Çarşamba , 22 Eylül 2021
Son Haberler

Kategori Arşivi: Haberler

TİTUBB, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası (TİTUBB) ; Tıbbi Cihazların benzersiz barkod numaraları kullanılarak Tıbbi Cihaz Yönetmelikleri çerçevesinde, tedarikçi firmalar tarafından sunulması gereken bilgileri içerik web tabanlı elektronik bilgi bankasıdır. Tıbbi cihazlara ait bilgilerin girildiği bir veri tabanı Kamu İhale Kurumunu iş süreç ve akışlarını elektronik ortama aktarmayı başarmıştır. TİTUBB kapsadığı veriler ve bilgi birikimi ile dünyada açık ... Devamını Oku »

Ubb, Ulusal Bilgi Bankası Hakkında

TİTUB Ülkemizde sağlık sektörü,  Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulasal Bilgi Bankası daha genel kullanılan ismi ile UBB, proje hedefine tamamı ile ulaşmış ve tıbbi cihaz, satın alan, satan ve kullanan tarafları elektronik ortamda uluslararası standartlarda dünya çapında tıbbi cihaz bilgi bankası olmuştur. Sağlık sektöründe tıbbi cihaz satın alan, satan ve kullanan tarafları bir araya getirerek, güncel bilgilendirme ve paylaşımda ... Devamını Oku »

Ürünümü neden Ubb’ye kaydettirmeliyim ?

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası (TİTUBB) Tıbbi Cihazların benzersiz barkod numaraları kullanılarak Tıbbi Cihaz Yönetmelikleri çerçevesinde, tedarikçi firmalar tarafından sunulması gereken bilgileri içerek web tabanlı elektronik bilgi bankasıdır. TİTUBB çalışmalara başlanılan 2006 yılından bugüne, sadece tıbbi cihazlara ait bilgilerin girildiği bir veri tabanı Kamu İhale Kurumunu iş süreç ve akışlarını elektronik ortama aktarmayı başarmıştır. TİTUBB kapsadığı veriler ... Devamını Oku »

Ubb, Ulusal Bilgi Bankası Ürün Kaydı

Ulusal bilgi bankası ürün kayıtları şuan kullanımakta olan yeni ubb ve eski ubb sistemi üzerinden yapmak mümkündür. Ürün kaydı için gerekli olabilecek belgeler aşagıda bilgilendirilmiştir ; Ce Sertifikası Ürünün uygunluk beyanı Ürünün Kullanım Klavuzu Ürünün Etiketi Ürünün Katalogu Sağlık Bakanlığı ulusal bilgi bankasına ürün kaydı yapılmasında en önemli husus, burada ayrıntılı ve doğru evrak sunmaktır, bu konuda uzman kadromuz ile ... Devamını Oku »

Ekol Danışmanlık Ankara

Firmamızın ana web sitesi “Ekol Danışmanlık” aktif durumdadır. Danışmanlık hizmetlerimiz Çalışma Bakanlığı vede Sağlık Bakanlığı üzerinedir. Sistemimiz uzman kadromuz üzerinden ulusal bilgi bankası girişlerini ve çıktısını almaktadır,  Diğer bir hizmetimiz olan Yabancı Çalışma izni ile de Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığınca doğru evrak girişi ile çalışma izni belgesi hizmetimiz mevcuttur. Bilgilendirme ve güncel bilgiler için web sitemiz üzerinden takipte bulunabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Scroll To Top